...Eelmisele lehele

Kuna fotode avaldamine on nüüdsel ajal enamasti arvuti taga istumine ja suvel selle jaoks väga aega kulutada ei raatsinud siis tuli sellest natuke pikem paus. Nüüd siis kokkuvõte suvekuudel toimunust: 7. juunil istutasime akvarist Kongo käest saadud 4 järgnevat taime:Glossostigma elatinoides, madal ja pisike esiplaanile hästi sobiv taim.Rotala rotundifolia. Vohab mis hirmus. Nädalaga kasvatab pinnale sellise võsa millest valguskiired läbi ei murra.
Ludwigia species: (Täpset liiki pole õnnestunud kindlaks teha) Saabudes oli taim heleroosa. Peale istutamist kulus tal nädal-paar uutes tingimustes seisukoha võtmiseks. Seepeale kaotas roosad lehed ja hakkas kasvatama harjumuspäraseid rohelisi lehti millel on kerge aimatav punakas varjund. Se oli siis temapoolne märguanne meile juhuks kui oleksime ekslikult arvanud, et meil on palju valgust.
Siin siis see sama Ludwigia species 3 kuud hiljem. Kasvab muidugi jõudsasti, seda ei saa kohe üldsegi ette heita.Salvinia natans: Ujuv taim, vohab kah nigu naat lohaka perenaise maasikapeenras. Jõuad korra selja keerata ja juba on nende pindala veepinnal kahekordistunud.
Akvaariumi üldpilt 7. septembril 2005. Hetk peale regulaarset taimede harvendamist.15.juunil puhkes esimest korda õitsema Anubias barteri var. barteri , nüüd septembri alguses otsustas ta avada järgmise kuningliku õie.
Meie kõige suurem Ancistrus jõudehetkel. Põhiliselt elab ta kõrvitsaviilu või mõne muu alternatiivse toidupala küljes, seda muidugi juhul kui toidupala olemas on, enamasti üritame sedasi, et on.Siis veel siuke huvitav taim: Hydrocotyle verticillata. Alguses nägi ta väga rääbakas välja. Tasapisi aga kasvatab oma aeglase tempoga uusi lehti umbes samakiiresti kui vanad ära kõdunevad.Vallisneria americana (natans) kasvab nii võimsalt, et pean vajalikuks seda siinkohal pildis-sõnas ära märkida.
Kõige toredam uudis on aga perre saabunud pisike kiisuke nimega "Kass Lixo". Ta muidugi püüab ja murrab kõike mis liigub. Kui just klaasi vahel pole.Siin boonuseks vaade akvaariumile vasakult küljelt. Kokku on hetkel akvaariumis 24 erinevat liiki taime.

Järgmisele lehele...
Kõik siin avaldatud pildid ja tekstid on autorikaitse objektid,
nende kasutamine mistahes kohas ja mistahes kujul
ilma autori loata on keelatud.
(KaRahh).