...Eelmisele lehele

1. kuu on täis tiksunud.19.veb.2005.
Juhtus olema tüüpiline sombune laupäev. Miskil jumalteabmis ajendil külastasime loomapoodi. Ilmselt arvasite õigesti, väljusime sealt kuldse Ancistrusega. Olime nimelt 16.veb. kinkinud ära natukene riiakaks muutunud 2 F-SAEd ja ühe mitte riiakaks muutunud õunateo ning tundus, et akvaariumis jääb miskit vajaka.Siin vasakul laiub meie uus 11.veb. istutatud taim Nymphaea Pubescens ehk maakeeli vesiroos. Kui ta suvel õitsema hakkab siis saab ehk liigi üle täpsustada. Kalapoes, noh nagu ikka, ei tea keegi, et mida nad ise õigupoolest müüvad.
Ca kuu on möödas akvaariumisse vee sisselaskmisest ja suur rõõm on näha, et taimed tunnevad ennast hästi, kõik on kasvatanud uusi lehti ja mõned visanud pikkusesse ning vajanud isegi harvendamist. Pildil esiplaanil Cryptocoryne wendtii 'Mi Oya'Kõik Ancistrused on kõvasti suuremaks kasvanud, nüüd hakkab neil juba mustri järgi pisitasa vahet tegema. Kõige pisem kes paistis ennist helehall on hakanud omandama ka tumedat tooni ja ilmselt saab temast ikkagi tavaline tume ja mummuline Ancistrus.
Koos kuldse kalaga ostsime talle ka majakese. Samblaga kaetud kookospähkli koore. Sammal peaks olema Java Moss - Vesicularia dubyana. Asetasime selle Cardamine lyrata alla varju.Teod söövad esmalt ära kurgi pehmema seemnetega südame. Osalise sööma faasis on kurgist siis alles rõngas.
Silma rõõmustav kontrastne vaatepilt: Kuldkollane tigu tumepruunil kännul. Praktika näitab, et ikkagi on hea pildistada lähivõtteid välklambiga. Akvaariumi lambitorude spekter on iseäranis määramatu ja värvid jäid imelikud.Siin jällegist Ancistrus kändu lutsimas.
Akvaariumi üldpilt 19.veebruaril. Praktiliselt siis kuu aega peale käivitamist. On taimi mis on ümber istutatud ja taimi mida kõvasti kärbitud.Järgmisele lehele...
Kõik siin avaldatud pildid ja tekstid on autorikaitse objektid,
nende kasutamine mistahes kohas ja mistahes kujul
ilma autori loata on keelatud.
(KaRahh).